>
16.06.2024 - Aluminyumcuyuz & Alüminyum üzerine güncel bilgiler

PromaX Makine – 2017 Yılına Hızlı Giriyor.PromaX Machinery- Starting to 2017 very productiveابتداء من عام 2017 بروماكس الآلات، مثمرة للغايةНачиная с 2017 года Promax механизмы- очень продуктивныйشروع به 2017 پروماکس ماشین آلات بسیار سازنده

aluminyumcuyuz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 144 makalesi bulunuyor.

1- Öncelikle firmanız hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?
PromaX Makine, alüminyum profil işleme makineleri konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından biri olup, Türkiye ve yakın coğrafyamızdaki komşu ülkelerde faaliyet gösteren, müşteri ve çözüm odaklı bir firmadır. Firma personelinin Alüminyum Sektöründeki yıllara dayanan tecrübesi, geniş satış ve servis ağı ile PromaX, Türkiye’de makinecilik anlayışını farklı bir seviyede yerine getiren, yenilikçi ve önder bir kurumdur. Alüminyum kesme ve işleme makinelerinin satışı, kurulumu, devreye alınması, servis ve bakımlarının yapılması, eski ve yıpranmış makinelerin revizyonu, bunun yanı sıra sadece yeni makilerde değil, ikinci el makine ticaretinde de PromaX’ın rakiplerinin her zaman bir adım önünde bulunmasını sağlamaktadır. Ticari hayatta, “güven ve istikrarın” vazgeçilmez olduğu düsturundan yola çıkarak, müşterilerinin kendisine tevci ettiği güvene layık olmak ve uzun yıllar boyu istikrarlı bir şekilde varlığını sürdürebilmek PromaX Makine’nin temel yol haritasını oluşturmaktadır.
2- Üretimini veya satışını yapmış olduğunuz ürünler hakkında bilgi alabilir miyiz?
PromaX Makine, on yıldan fazla bir zamandır Türk Alüminyum sektörünün öncüsü durumunda bulunan müşterilerine, İtalya, Almanya ve benzeri Avrupa menşeli; ileri teknolojiye sahip ve yenilikçi profil işleme makinelerinin satışını yapmakta ve bu makinelerin bakım ve servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Alüminyum Profilleri işleyen, başta Ekstrüzyon firmaları olmak üzere, Giydirme Cephe, Kapı ve Pencere imalatçıları, otomotiv yan sanayicileri, mobilya aksesuarı üreticileri, ve diğer endüstriyel alüminyum profil imalatçıları PromaX’ın kendilerine sağladığı CNC Kontrollü Profil İşleme Merkezleri, Çift Kafalı Alüminyum Profil Kesme Makineleri, yine CNC Kontrollü Endüstriyel Profil Kesme ve Dilimleme Makinelerini, Köşe Presleri, Fitil Takma Makineleri, Profil Kertme ve Frezeleme Tezgahlarını kullanma ayrıcalığına sahiptirler.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ana ürün gruplarından olan, (3, 4 veya 5 Eksende) CNC Kontrollü Profil İşleme Merkezleri ve Profesyonel Kesim Makineleri; hassas, hatasız ve yüksek kapasitede seri imalat sağladığından dolayı, müşterilerimizin son yıllarda özellikle teveccüh gösterdiği ana ürün gruplarımızı oluşturmaktadır.

3- Genel anlamıyla bugünkü alüminyum sektörünü tarif etmenizi istersek bizlerle neler paylaşırsınız?

Alüminyum’un diğer metallere göre avantaj sağlayan fiziksel özellikleri, hafif ve dayanıklı oluşu, farklı yüzey işlemlerine uyumluluğu, geri dönüştürülebilirliği ve özellikle de kolay şekil verilebilir ve düşük maliyetle farklı işleme tekniklerine yatkınlığı sebebiyle; kullanılmaya başlandığından bu yana, sarfiyatı artmış ve dolayısıyla imalat maliyetleri yıllara dayalı olarak düşmüştür.

Yukarıda anlatılan sebeplerden dolayı, gündelik hayatın her yerinde görülebilir hale gelen alüminyum bakın nerelerde karşımıza çıkmaktadır:

a)Alüminyum metali sayesinde, Formula1 aracının motorunu 80kg gibi inanılmaz ağırlıklara indirgenmiştir. İşin ilginç yanı, bundan çok değil, 20 sene evvel 8 veya 10 silindirli çelik gövdeli bir motorun ürettiği gücü 4 veya 6 silindirli, alüminyum gövdeli bir motor üretebilir hale gelmiştir.

b)Bir çok Avrupalı ve Amerikalı otomobil üreticisi, araçlarının ana şasi, kaporta, motor, diğer aksesuarı ile iç mekan trimlerinde alüminyumu kullanagelmiştir. Günümüzde %50’nin üzerinde alüminyum kullanılarak üretilen bir çok otomobil markası mevcutken, Kuzey Amerika Otomobil Üreticileri Federasyonu 2025 yılına kadar otomotiv imalatında kullanılan alüminyum miktarının %75 – 80 mertebelerine çıkacağını öngörmektedir.

Özetle, yaygınlaşan alüminyum oranı sayesinde öncekilere göre %25 -%30 mertebesinde hafifleyen otomobiller, öncekilerle aynı sağlamlıkta ve güvenilirlikte üretilmekte ve bunun yanı sıra, düşen araç ağırlığından dolayı, daha az güçle daha fazla sürüş konforu, daha az karbon salınımı, dolayısıyla daha az fosil yakıt tüketimi vaad etmektedir.

c) 20. yüzyılın başlarında, Havacılığın daha ilk başladığı yıllarda, alüminyum metalinin endüstriyel üretimine daha tam anlamıyla geçilemediğinden, ağırlıklı olarak ahşap gövdeli ve bez kaplamalı ufak uçaklar imal edilebilirken, 1900’lü yılların ortasına doğru, artan alüminyum imalatı sayesinde; uçakların gövde ve kanat imalatında alüminyum kiriş ve kesit profilleri kullanılarak kargo ve yolcu nakliyesine uygun, daha büyük gövdeli uçaklar imal edilebilmiştir. 1. ve 2. dünya savaşlarında kullanılan uçakların fotoğraflarına bakıldığında dahi, iki dünya savaşı arasında geçen 30-35 yıllık sürede alüminyum üretiminin nasıl mesafe kat ettiği ve dolayısıyla da havacılık sektörüne yapmış olduğu katkı net bir şekilde görülebilmektedir.

Günümüzdeyse, havacılık ve uzay sektörü, alüminyum malzemesi olmadan düşünülemez. 450 kg’dan az ağırlıkları ile, en hafif hava araçları olan “microlight” uçaklar ve “gyrocopter”ler, standart helikopterler, orta ve ağır sınıf uçaklar, dünyanın etrafındaki haberleşme uyduları, mars’ta sonda yapan robot ve uzay mekikleri, alüminyum olmadan imal edilemez…

d) Sert alaşımlı (7075) tarzı alüminyum silah sanayinde tabanca ve tüfek imalatında yoğunlukla kullanılmaktadır.

e) Bina ve diğer yapıların kaplanmasında alüminyum hem profil formunda, hem de yassı mamül formunda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Özellikle yapı sektöründe kullanılan alüminyumun son yıllarda yaptığı artış sayesinde, havalimanları, hastaneler, fabrikalar, yüksek plaza ve iş merkezleri gibi devasa yapılar, çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde imal edilebilir hale gelmiştir.

f) Ankastre mutfaklarda kullanılan paslanmaz çelik görünümlü alüminyum profiller, gazlı içecek kutuları, alüminyum saklama folyoları, üzerine oturup yemek yenilen alüminyum bahçe mobilyaları, şemsiyeler, pergolalar, alüminyum villa kapıları, alüminyum raylı kapaklar, balkon kapamaları, akıllı televizyonlar ve benzeri bir çok uygulama, alüminyum metalini günlük hayatımızda ve evlerimizin içinde daha çok kullanır hale geldiğimizin en net göstergesidir.

Özetle alüminyum, günümüzde toplumumuzdaki yanılgının aksine, sadece tencere veya tava değil, hayatın vazgeçilmez bir elementi olmuştur. İleriki yıllarda, kullanımı yaygınlaştıkça maliyetleri daha da düşecek, maliyeti düştükçe, kullanımı daha da artacaktır. Yakın gelecekte alüminyum; yelkenli tekneler, hafif uçaklar, uçan arabalar, uzaya yolculuk gibi hayalini kurduğumuz şeylerin insanoğlu için kolay ulaşılabilir olmasını sağlayacaktır.

4-Son zamanlarda alüminyum metalindeki gelişim ve büyüme hızı neredeyse tüm sektörlerin üzerinde
seyrediyor, bu gelişme ve büyüme karşısında bir Türk firması olarak ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz?

Yatırım yapıyoruz. Hem de, kendi çapımızda bakıldığında büyük ölçüde yatırımlar yapıyoruz. Öncelikle insana yatırım yapıyoruz, yeni istihdam yaratıyoruz, sonra mevcut insan sermayemize yatırımlar yapıp onları eğitiyoruz. Bünyemizde bulunan her bir bireyin bilinçlenmesi ve işini daha iyi yapabilmesini sağlayacak süreçleri oluşturuyoruz.

İkinci el makine revizyonu için 2016 yılında Bursa’da yaptığımız yarım milyon liralık yatırımı 2017 yılında yapacağımız ek yatırımlarla 2 milyon liranın üzerine taşıyacağız.

Bunun yanı sıra, 2016 yılı başında yüzde yüz yerli üretim, özgün tasarımlı alüminyum profil işleme makinelerinin yatırımlarına da başladık. Sadece Türkiye’de değil, dünyada ilk olacak bir yatırıma imza attık. 7 eksenli robot kol yardımı ile, ray üzerinde hareketli ve talaşlı imalat yapan, ilk Robot Kollu CNC Alüminyum profil işleme makinesinin prototipini yaptık. 2016 yılı Mart ayında Tüyap fuarında sergilediğimiz prototip ürünümüze olan yoğun ilgi, makinenin seri imalatı konusunda bizi yüreklendirdi. Bununla ilgili ar-ge ve ür-ge çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. 2017 senesi sonuna kadar ürünün tüm süreçleri bitmiş ve satışına başlanmış olmasını öngörüyoruz.

Önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde sadece mahalli kümede değil, şampiyonlar liginde de, yani dünya genelinde boy gösterebilecek bir firma olmak için çok ciddi zaman ve sermaye harcıyoruz. Yine bu yıl, dünyada bir olacak PLC Kontrollü Panel Sistem Köşe Pres Makinesi’nin tasarımı ve prototip denemeleri başarıyla sona erdi. Makinenin seri imalatına 2016 son çeyreğinde başlandı. İlk toplu partinin kontratları yapıldı ve 2016 sene sonundan evvel teslimatları ve devreye alımları yapılacak. Ürünümüze olan aşırı talepten dolayı, seri imalat parti adetlerini 2 katına çıkartmak durumunda kaldık. Yüksek binaların cephelerini kaplayan Cephe İmalatçısı müşterilerimize, bizlere ve ürünümüze olan teveccühlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Sadece bu yıl 5 yeni tasarım mühendisi arkadaşımız, ar-ge ve ür-ge faaliyetlerinde kullanılmak üzere istihdam edildi, bunların kullandığı bilgisayar, Cad yazılımı, ölçüm cihazları için ciddi harcamalar yapıldı ve devam ediyor.

Bunların dışında, yine 2016 Mart ayında alınan bir kararla, İran’da PromaX-Tahran ShowRoom ve Depo – stok alanı yatırımı ile 3 yeni İran’lı arkadaşımız PromaX bünyesine katıldı. Yakın gelecekte, tıpkı Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde olduğu gibi, İran’da da PromaX’ın alüminyum sektöründe öncü bir firma olacağına inancımız tam. Ambargo’ların da kalkması ile İran pazarının gelecek yıllar içerisinde top yekün büyüyeceğini ve buna paralel olarak İran Alüminyum sektörünün de gelişeceğini öngörüyor ve bu gelişmenin Türk Alüminyum sektörüne pozitif bir ivme kazandıracağını umut ediyoruz.

5-Türk Alüminyum Sektörü, dünyanın en büyük üreticisi ülkeleri arasında süregelen yarışta önemli mesafeler kat ediyor. Bu gözle görülür mücadeleyi tek ve bireysel başarılarla çözmeye çalışan bir sektörün en büyük eksikliğinin öncelikleaynı çatı altında buluşamaması olduğu söylenebilir. Diğer bir önemli eksikliği ise tanıtım gücünü kullanamaması. Sizce bu konulara eğilirsek başka ne gibi handikaplar olabilir?

Türk sanayicisinin en büyük handikapı, “dost ateşi”‘dir. Bu askeri tabir tam olarak şu manaya gelir: 50 tane düşman askerinin yapamadığını, bir tane dost unsur ateşi yapar. Kendi dost birliğinden yenilen tek bir kurşun, o kişinin motivasyonunu bozar ve savaşı kafada kaybeder. 50 tane düşmanın topuyla tüfeğiyle veremediği zararı, dosttan gelen tek kurşun verir. Bizim sanayicimiz maalesef senelerdir, iç rekabet, taklitçilik, fiyat kırarak birbirinin ayağına bağ olma, gibi anlamsız bir iç rekabetle uğraşmaktadır. Birilerinin çıkıp, “Durun siz dostsunuz, düşman karşıda!” demesi gerekir. Bunu diyecek olan devlettir. Devletin, tüm sektörlerde olması gerektiği gibi, Alüminyum sektörü için de uzun vadeli politikalarının olması gerekir. Peki böyle bir durum, böyle bir vizyon var mı? Maalesef yok…

Öncelikle şu soruyu sormak gerekir: “Türkiye’de işlenen alüminyum’un ne kadarı Türkiye’de üretiliyor?”

Sonra şunları:

“Türkiye’de işlenen alüminyum gerek ham madde, gerekse enerji girdileri anlamında ne kadar dışa bağımlı?
“Ham madde ve enerji açığını mevcut yerli tesis ve imkanlarla kapatmak mümkün mü?
“Türkiye’nin sahip olduğu alüminyum hammadde rezervlerinin ne kadarı işlenebilmekte?”
“Türkiye’nin sahip olduğu enerji rezervlerinin ne kadarı kullanılabilmekte?”

Bu sorular sorulup, “muktedir” olanlar tarafından cevaplanmadığı sürece, bu soruların cevaplarına uygun altyapı yatırımları yapılmadığı sürece, ve en önemlisi buna uygun devlet politikaları üretilmediği sürece, Türkiye sadece alüminyum sektöründe değil, diğer tüm imalat sanayilerinde “kısır” iç rekabet girdabından kurtulamaz! Sadece yurt dışından gelen ham maddeyi ara işlemlerle yine yurt dışından gelen enerji ile işler ve tabiri caizse “yoğurdu kendi yer, kaymağını yurt dışına kaptırır”.

Şunu idrak edemezsek, şikayet etmeye hakkımız yok: ülkemizde Seydişehir Alüminyum, Ereğli Demir Çelik, ve benzeri Bakır, Prinç v.b. değerli madenleri toprak altından çıkarıp işleyen tesisler en son ne zaman kuruldu? Bu gibi değerli madenleri çıkartacak, devlet eliyle organize edilmiş stratejik yatırımlar Atatürk devrinden bu yana yapıldı mı? Yapılmadı veya yapılamadıysa neden? İki ihtimal var, ikisinin cevabı da birbirinden acı! 1) Bilinçli ve kasıtlı olarak, bu tür stratejik yatırımlar frenlendi. 2) Ne bilinci efendim, daha sahip olduğumuz potansiyelimizin bile farkında değiliz.

Özetle, günü kurtaracak politikalardan, geleceği kurtaracak stratejilere geçilmediği sürece, başımız “handikap”lardan kurtulmayacaktır.

6- 2.000.000 Ton/yıl hedefine emin adımlarla koşan sektörümüzün en büyük eksikliklerinden birisinin
de hammadde, enerji ve kalifiye eleman sıkıntısı olduğu gözleniyor. Özellikle sektörü dünyadaki rekabet
güçlerinin karşısında ciddi manada negatif pozisyona düşen firmalarımız, pozitif güce nasıl ulaşmalı? Bu
büyük ve kapsamlı sıkıntılar için ne gibi çalışmalar yapılmalı?

Mevcut tespit ve problemlerin sektör yöneticileri ve devlet bürokratları ile paylaşılacağı kapsamlı bir “Alüminyum Çalıştayı”nın öncelikle ve çok acil toplanması gerekir. Yukarıda bahsettiğimiz kritik soruların cevapları bulunmalı ve bunlara uygun önlemler devlet eli ile alınmalı, gereken politikalar geliştirilmelidir.

Mesleki yeterliliğe sahip ara eleman yetiştirecek, teknik okullar (meslek yüksek okulu ve/veya üniversite lisans seviyesinde) devlet ve özel sektör işbirliği ile her bölgede kurulmalı, ve buralardan yetişen gençlere ilgili alüminyum firmalarında iş garantisi verilmelidir. Hammadde ve enerji konusunda devletin hem gerekli alt yapı yatırımlarını yakın gelecekte gerçekleştirmesi gerekmekte, hem de milli ve yerli hammadde ve enerji kullanımını teşvik etmesi gerekmektedir.

Tıpkı savunma sanayinde, yakın geçmişte olduğu gibi, alüminyum ve diğer değerli madenlerin çıkarılıp işlenmesi için devlet teşviki ile Aselsan, Havelsan, Roketsan, Tai, Tei benzeri stratejik sanayi kuruluşları kurulmalı ve bu kuruluşların özel sektörün gelişimine öncülük etmesi gerekmektedir.

7-2016 yılına veda eden firmanız özellikle bu yıl hakkındaki görüşlerini bizlerle paylaşabilir mi?Neler
yaşadınız?Ne gibi gelişmelere şahit oldunuz?

Sayın başbakanın dediği gibi, ülkede yaşanan gelişmeleri göz önüne alırsak, bu yıl başımıza gelenler pişmiş tavun başına gelmedi! Fakat yıldık mı? Hayır. Gereken tedbirleri alarak yolumuza devam ettik, ediyoruz. Yatırımlara ara verdik mi? Hayır, tam tersine ülkemizde ve yakın coğrafyada yaşanan olumsuzluklar bizleri daha da motive etti ve hedeflerimize varma konusunda istekliliğimizi artırdı. Daha uzun sürede yapmayı planladığımız yatırımları daha kısa zamanda yapma konusunda irademiz kamçılanmış oldu.

8-Hedef 2017 olduğuna göre firmanız ne gibi çalışmalara imza atacak; beklentiler, hedefler ve yaşanacak
gelişmeler hakkında dergimizi ve sektörümüzü bilgilendirir misiniz?

Önümüzdeki bir kaç yıl boyunca, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, alüminyum makineleri konusunda dünya oyuncusu olma yönünde kararlı ve istikrarlı adımlar atmaya devam edeceğiz. Planlanan doğrultuda yatırımlarımıza hız kesmeden devam edip, 2017 senesinde yurt içinde ve yurt dışında sektörümüzün hatırı sayılır fuarlarında geliştirdiğimiz ürünleri sergileyecek ve Türkiye’de kazandığımız müşteri güvenini, diğer dünya pazarlarında da kazanmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Mevcut eksikliklerimizi de kapatarak, yılmadan, usanmadan, milletimize devletimize ve sektörümüze hizmet etmeye devam edeceğiz.
1- Will you inform us first about your company?
PromaX Machine is one of the leading companies of Turkey in aluminum profile processing machines and is a customer and solution oriented company operating in Turkey and neighboring countries in close geography. PromaX is an innovative and pioneering institution that fulfills its machining concept in Turkey at a different level with its experienced, extensive sales and service network based on years of experience in the Aluminum Sector. The sales, installation, commissioning, servicing and maintenance of aluminum cutting and processing machines, revision of old and worn machines, as well as PromaX’s competitors are always one step ahead in not only new machines but also second hand machinery trade. In commercial life, starting from the premise that “trust and stability” is indispensable, it is the basic roadmap of the PromaX Machine to be worthy of the trust that the customer has entrusted to him and to be able to maintain his presence for many years in a stable manner.
2- Can we get information about products you have made or sold?
PromaX Machinery has been a leader of the Turkish Aluminum industry for more than ten years, with customers from Italy, Germany and other European countries; Sells high-tech and innovative profile machining equipment, and carries out maintenance and servicing of these machines.

CNC Controlled Profile Machining Centers, Aluminum Profile Cutting Machines, Double Headed Aluminum Profile Cutting Machines, Aluminum Profile Cutting Machines, Aluminum Profiles, Promotional Products, They also have the privilege of using CNC Controlled Industrial Profile Cutting and Slicing Machines, Corner Presses, Wicking Machines, Profile Cutting and Milling Machines.

CNC Controlled Profile Machining Centers (Professional, 3, 4 or 5 Extenders) and Professional Cutting Machines from the main product groups in which we perform sales; Precise, error-free and high-capacity serial production, we are creating our main product groups that our customers have shown particularly well in recent years.

3- In general, what do you share with us if you want to describe the current aluminum industry?

Advantageous physical properties of aluminum compared to other metals, lightness and durability, compatibility with different surface treatments, recyclability and especially ease of shape and low cost, due to their different processing techniques, Since it began to be used, the consumption has increased and therefore the manufacturing costs have declined based on years.

Because of the reasons described above, there is a sense of antagonism in the seeing of aluminum, which has become visible everywhere in everyday life:

A) Thanks to the aluminum metal, Formula1’s engine has been reduced to unbelievable weights like 80kg. Interestingly, not much has happened yet, but 20 years ago, the power of an 8 or 10-cylinder steel-body motor has become able to produce an engine with 4 or 6 cylinders of aluminum body.

B) Many European and American carmakers have used aluminum in their interior trims with the main chassis, bonnet, engine, and other accessories of their vehicles. Today, there are many car brands manufactured using more than 50% of aluminum, and the North American Automobile Manufacturers Federation predicts that the amount of aluminum used in automotive manufacturing will rise to 75-80 by 2025.

In summary, thanks to the widespread aluminum ratio, cars that have been reduced by 25% to 30% compared to the previous ones are produced with the same robustness and reliability as before, as well as lower driving comfort, less driving comfort, less carbon emissions, Fuel consumption is promising.

C) By the beginning of the 20th century, due to the increasing production of aluminum towards the middle of the 1900s, it was possible to manufacture small planes, mainly wooden and cloth covered, since the air metal could not be more fully transferred to the industrial production of the aluminum metal in the early years of Havacılığ. Aircraft bodies and wings in the production of aluminum beams and section profiles using cargo and passenger transport, suitable for larger aircraft aircraft could be manufactured. Even if you look at the photographs of the planes used in World Wars 1 and 2, the contribution of aluminum production to the aviation sector over the 30-35 years between the two world wars can be clearly seen.

Today, the aerospace industry can not be thought of without aluminum material. Weighing less than 450 kg, the lightest air vehicles “microlight” and “gyrocopter”, standard helicopters, medium and heavy class airplanes,1. أولا أن تبلغنا عن شركتك؟
آلة بروماكس في آلات تصنيع الألومنيوم، هي واحدة من الشركات الرائدة في تركيا، تعمل في تركيا والدول المجاورة في المنطقة المحيطة بنا مباشرة، وشركة تركز على الحلول والعملاء و. الشركات في صناعة الألمنيوم على أساس سنوات من الخبرة من الموظفين، بروماكس مع مبيعات واسعة وخدمة الشبكة، والهندسة الميكانيكية تلبي مستوى مختلف تفاهم في تركيا هي مؤسسة مبتكرة ورائدة. مبيعات قطع الألومنيوم وآلات تصنيع وتركيب، والتكليف، خدمة الأداء والصيانة، وإعادة النظر في الآلية القديمة والبالية، وكذلك ليس فقط على الأجهزة الجديدة، دائما منافس بروماكس على تجارة الآلات المستعملة ويقدم خطوة واحدة إلى الأمام. في الحياة التجارية، “الثقة والاستقرار” استنادا إلى شعار لا غنى عنها، والزبائن هم لتكون جديرة بالثقة نفسها اللحوم tevc لسنوات عديدة وهو حجم خريطة بثبات من أجل البقاء بروماكس آلة الطرق الرئيسية.
يمكننا الحصول على معلومات عن المنتجات التي جعلت من الإنتاج أو المبيعات 2-؟
آلة بروماكس أكثر من عقد من الزمان، والعملاء في حالة التركي في مجال صناعة الألمنيوم، إيطاليا، ألمانيا وغيرها من أصل أوروبي. في صنع وبيع آلات معالجة الوضع المتقدم تقنيا والمبتكرة، ويجعل هذه الآلات تنفيذ وصيانة وخدمة.

الالومنيوم يعمل، ولا سيما قذف، بما في ذلك الشركات، الحائط الساتر، باب ونافذة المصنعين والشركات المصنعة للسيارات، أثاث الملحقات مصنعين، وغيرها الشخصي المصنعين الألومنيوم الصناعي CNC التحكم الممنوحة لهم بروماكس الملف مراكز تصنيع، مزدوجة رئيس الألومنيوم الشخصي آلات القطع، الصناعي قطع التصنيع باستخدام الحاسب الآلي الشخصي والتي تسيطر عليها مرة أخرى من قبل القطاعة، ركن الصحافة المتجولين تركيب آلات، لديها امتياز من استخدام الطحن وآلات الطحن نهاية الشخصي.

نحن بيع واحدة من مجموعات المنتجات الرئيسية (3 أو 4 أو 5 المحور)، التصنيع باستخدام الحاسب الآلي مراكز تصنيع والمهنية التي تسيطر عليها الملف آلات القطع. حساسة ودقيقة، ولأنه يوفر الإنتاج الضخم قدرة عالية، ولدينا مجموعة من المنتجات الرئيسية، وخاصة في السنوات الأخيرة وقد أظهرت عملائنا صالح.

3- إذا كنا نطلب منك أن تصف صناعة الألمنيوم الوقت الحاضر مع الشعور العام، ما كنت تشارك معنا؟

الخصائص الفيزيائية من المفيد مقارنة مع المعادن الأخرى الألومنيوم، وخفيفة الوزن ومعالجة دائمة، والتوافق مع مختلف المعالجات السطحية، إعادة التدوير وبخاصة بسهولة إدارتها وغير مكلفة نظرا لمدى ملاءمتها لتقنيات معالجة مختلفة. منذ أن بدأ استخدامها، وزيادة الاستهلاك وبالتالي خفض تكاليف التصنيع القائم على أساس سنوي.

لأسباب المذكورة أعلاه، فإنه يمكن أن ينظر إليه من أي مكان في بالألمنيوم حيث صادفنا في الحياة اليومية:

أ) نظرا لمعدن الألمنيوم، تم تخفيض الفورمولا 1 لمحرك هذه لا يصدق الوزن 80KG السيارة. ليس كثيرا، قبل 20 أو 10 عاما، أصبح الشيء المثير للاهتمام 8 أسطوانات القدرة على إنتاج الجسم الصلب محرك 4 أو 6 أسطوانات، مع الجسم الألومنيوم المحرك يمكن أن تنتج.

ب) وهناك الكثير من شركات صناعة السيارات الأوروبية والأمريكية، سيارة من الهيكل الرئيسي، والجسم، والمحرك، وقد تم استخدام الألمنيوم في الديكورات الداخلية وغيرها من الملحقات. اليوم، العديد من ماركات السيارات المصنعة باستخدام الألومنيوم أكثر من 50٪ موجودة، والاتحاد منتجي السيارات في أمريكا الشمالية من كمية الألومنيوم المستخدمة في صناعة السيارات 2025 75-80٪ من تصورات أجل سيأتي.

وخلاصة القول، أنه ينتشر بنسبة 25٪ مقارنة مع الشكر السابقة لنسبة الألومنيوم – السيارات التي هي أخف وزنا في نطاق 30٪، يتم إنتاجها في نفس المتانة والاعتمادية والسابقة والى جانب ذلك، نظرا لانخفاض وزن السيارة، وطاقة أقل، وأكثر راحة القيادة، وأقل من انبعاثات الكربون، وبالتالي أقل الأحفوري هو وعد استهلاك الوقود.

ج) في أوائل القرن 20th، خلال السنوات الطيران على بدء تشغيل أول، فإنه لا يمكن أن يمر أكثر حرفيا معدن الألمنيوم للإنتاج الصناعي، وذلك أساسا الجسم الخشبي والنسيج المغلفة تصنيع الطائرات الصغيرة يمكن أن تطبق، في منتصف 1900s في الحق من خلال التصنيع زيادة الألومنيوم. يمكن جعل الجسم وأجنحة الطائرات تصنيع عوارض الألومنيوم والبضائع ونقل الركاب باستخدام التشكيلات القسم المناسبة طائرات أكبر حجما جسديا. 1 و 2. عندما الصورة من الطائرات المستخدمة في الحرب العالمية الثانية، وحتى السنوات 30-35 الماضية في إنتاج الألمنيوم بين الحربين العالميتين، وكيف أن المسافة مدفوعة، وبالتالي يمكن رؤيتها بوضوح مساهمة لقطاع الطيران.

إذا كان اليوم، وصناعة الطيران لا يمكن تصوره دون الألومنيوم. مع وزن أقل من 450 كجم، وأخف طائرة من طراز “شراعية” و “gyrocopter” ليالي مروحيات القياسية والمتوسطة والطائرات من الدرجة الثقيلة، الاتصالات الساتلية في جميع أنحاء العالم

1. awla ‘an tablighana ean shurkatik?
alat birumaks fi alat tasnie al’aluminyum, hi wahidat min alshsharikat alrrayidat fi turkia, taemal fi turkia walddual almujawirat fi almintaqat almuhitat bina mubashiratan, washarikat turakkuz ealaa alhulul waleumala’ wa. alshsharikat fi sinaeat al’alminium ealaa ‘asas sanawat min alkhibrat min almwzfin, birumaks mae mabieat wasieat wakhidmat alshshabkati, walhindasat almuykanikiat tulabbi mustawaa mukhtalif tafaham fi turkia hi muassasat mubtakarat warayidatun. mabieat qate al’aluminyum walat tasnie watarkiba, walttaklifi, khidmat al’ada’ walssianati, wa’iieadat alnnazar fi alaliat alqadimat walbaliati, wakadhlik lys faqat ealaa al’ajhizat aljadidat, dayimaan munafis birumakis ealaa tijarat alalat almustaemalat wayuqaddim khatwatan wahidatan ‘iilaa al’amam. fi alhayat alttijariati, “alththiqat walaistiqrara” aistinadaan ‘iilaa shiear la ghinaan eanha, walzzabayin hum litakun jadirat bialththiqat nafsiha allluhum tevc lisunawat eadidat wahu hajm kharitat bathibat min ajl albaqa’ birumakis alat altturuq alrrayiysiat.
yumkinuna alhusul ealaa maelumat ean almuntajat alty jaealat min al’iintaj ‘aw almubieat 2-?
alat birumaks ‘akthar min eaqd min alzzamani, waleumala’ fi halat altturki fi majal sinaeat al’almanium, ‘iitalia, ‘almania waghayraha min ‘asl ‘uwrubbi. fi sune wabiae alat muealajat alwade almutaqaddim taqanniaan walmubtakrat, wayajeal hadhih alalat tanfidh wasianat wakhadmat.
al’aluminyum yaemal, wala syma qudhaf, bima fi dhalik alshshurakati, alhayit alssatir, bab wanafidhat almusnaein walshsharikat almusnaeat lilssiarati, ‘athath almalhaqat misnieayni, waghayraha alshshakhsi almusnaeayn al’aluminyum alssinaei CNC alttahakkum almamnuhat lahum birumakis almilaff marakiz tasniei, muzdawjat rayiys al’aluminyum alshshakhsi alat alqtei, alssinaei qate alttasnie biaistikhdam alhasib alali alshshakhsi wallati tusaytir ealayha marrat ‘ukhraa min qibal alqitaeati, rukn alssahafat almutajawwilin tarkib alati, ladayha aimtiaz min aistikhdam alttahn walat alttahn nihayat alshshakhsi.
nahn baye wahidat min majmueat almuntajat alrrayiysia (3 ‘aw 4 ‘aw 5 almhwr), alttasnie biaistikhdam alhasib alali marakiz tasnie walmihniat alty tusaytir ealayha almilaff alat alqte. hassasat wadaqiqat, wali’annah yuaffar al’iintaj alddakhm qudrat ealiat, waladayna majmueat min almuntajat alrrayiysiati, wakhassatan fi alssanawat al’akhirat waqad ‘azharat eumalayuna salih.an

3- ‘iidha kunna natlub mink ‘an tasif sinaeat al’almniuwm alwaqt alhadir mae alshshueur aleammi, ma kunt tusharik mena?
alkhasayis alfayziayiyat min almafid mqarnt mae almaeadin al’ukhraa al’alumnyum, wakhafifat alwazn wamuealajat dayimata, walttawafuq mae mukhtalif almuealajat alssatahiati, ‘iieadat alttadwir wabikhassat bshwlt ‘iidaratiha waghayr mukallafat nzra limadaa mala’imatiha litaqanniat muealajat mukhtalifatin. mundh ‘an bada aistikhdamuha, waziadat alaistihlak wabialttali khafd takalif alttasnie alqayim ealaa ‘asas sanawi.
li’asbab almadhkurat ‘aelahu, fa’innah ymkn ‘an yanzur ‘iilayh min ‘ay makan fi bial’almanium hayth sadafna fi alhayat alyawmit:
‘a) nzra lamaedin al’almanium, tamm takhfid alfwrmwla 1 limuharrik hadhih la yusaddiq alwazn 80KG alssiaarati. lays kathiraan, qabl 20 ‘aw 10 eamaan, ‘asbah alshshay’ almuthir lilaihtimam 8 ‘astiwanat alqudrat ealaa ‘iintaj aljism alssulb muharrik 4 ‘aw 6 ‘astiwanatin, mae aljism al’aluminyum almuharrak ymkn ‘an tantaj.
ba) wahunak alkthyr min sharikat sinaeat alssayarat al’uwrubbiat wal’amrikiati, sayarat min alhaykal alrrayiysii, waljism, walmahrik, waqad tamm aistikhdam al’almniuwm fi aldduykurat alddakhiliat waghayriha min almulhaqati. alyawm, aledyd min marikat alssayarat almusnaeat biaistikhdam al’aluminyum ‘akthar min 50% mawjwdatin, walaittihad muntiji alssayarat fi ‘amrika alshshamaliat min kammiat al’aluminyum almustakhdamat fi sinaeat alssayarat 2025 75-80% min tasawwurat ajl sayati.
wakhalasat alqawli, ‘annah yantashir binisbat 25% mqarnt mae alshshukr alssabiqat linisbat al’aluminyum – alssayarat alty hi ‘akhaf waznanaan fi nitaq 30%, ytm ‘iintajiha fi nfs almatanat walaietimadiat walssabiqat wa’iilaa janb dhalk, nzra liainkhifad wazn alssiaarati, wataqat ‘aqil, wa’akthar rahat alqiadati, wa’aqall min ainbieathat alkarbiwn, wabialttali ‘aqall al’ahfuri hu waead aistihlak alwuqud.
ja) fi ‘awayil alqarn 20th, khilal alssanawat alttayaran ealaa bad’ tashghil ‘awla, fa’innah la ymkn ‘an yamurr ‘akthar hrfyaan maedin al’alminyum lil’iintaj alssinaeii, wdhlk ‘asasaan aljism alkhashbi walnnasij almaghlifat tasnie alttayirat alssaghirat ymkn ‘an tutabbiqa, fi muntasaf 1900s fi alhaqq min khilal alttasnie ziadat al’alumnywm. yumkin jaeal aljism wa’ajnahat alttayirat tasnie eawarid al’aluminyum walbadayie wanuqil alrrkkab biaistikhdam alttashkilat alqism almunasibat tayirat ‘akbar hajmaan jasadiaa. 1 w 2. eindama alssurat min alttayirat almustakhdamat fi alharb alealamiat alththaniati, wahatta alssanawat 30-35 almadiat fi ‘iintaj al’almanium bayn alharbayn alealamiatayni, wakayf ‘ann almasafat madfueat, wabialttali yumkin ruyataha biwuduh musahamat liqitae alttayran.
‘iidha kan alyawm, wasinaeat alttayaran la yumkin tasawwuruh dun al’alumniuwm. mae wazn ‘aqall min 450 kjm, wa’akhaf tayiratan min tiraz “shraeia” w “gyrocopter” layali mirwahiat alqiasiat walmutawassitat walttayirat min alddarajat alththaqilati, alaittisalat alssatiliat fi jmye ‘anha’ alealam1. Сначала вы сообщите нам о вашей компании?
ProMax машины в машинах для обработки алюминия, является одной из ведущих компаний Турции, действующих в Турции и соседних странах в нашем ближайшем регионе, является клиент и ориентированных на конкретные решения компании. Компании в алюминиевой промышленности на основе многолетнего опыта персонала, ProMax с обширными сети продаж и обслуживания, машиностроение выполняет другой уровень понимания в Турции является инновационным и новаторским учреждением. продажи алюминия резки и обработки оборудования, монтаж, пуско-наладка, выполняя обслуживание и ремонт, пересмотр старого и изношенного оборудования, а также не только на новых машинах, всегда конкурент ProMax на оборудовании торговли подержанной обеспечивает один шаг впереди. В деловой жизни, “доверие и стабильность” Основываясь на девизе незаменим, клиенты должны быть достойны самого доверия tevc мяса в течение многих лет и размер карты устойчиво, чтобы выжить ProMax главной дороге машину.
Можем ли мы получить информацию о продуктах, которые сделали 2- производства или продажи?
ProMax машина более чем за десять лет, клиенты в случае турецкой алюминиевой промышленности пионером, Италии, Германии и других европейских происхождения; В процессе продажи технологически передовых и инновационных машин для обработки профилей и делает эти машины выполняют техническое обслуживание и сервис.

Алюминиевые профили функционируют, в частности экструзии, в том числе компаний, занавес стены, дверных и оконных производителей, производителей автомобилей, мебельной фурнитуры производителей, а также других производителей профильных промышленных алюминиевых контролируемыми CNC предоставила им ProMax Профиль обрабатывающие центры, с двойной головкой Алюминиевый профиль для резки, Промышленная резка профиля и ЧПУ снова слайсером, Уголок прессы Roving Установка машины, имеют привилегию с помощью концевого профиля фрезерные и фрезерные станки.

Мы продаем одной из основных групп продуктов (3, 4 или 5 оси), обрабатывающие центры с ЧПУ и профессиональных Controlled профиля раскройного оборудования; чувствительными, точными, и, поскольку она обеспечивает массовое производство с высокой пропускной способностью, наши клиенты наши основные группы товаров, особенно в последние годы показал пользу.

3- Если мы просим вас описать современную алюминиевой промышленности с общим чувством, что вы поделиться с нами?

предпочтительные физические свойства по сравнению с другими металлами из алюминия, легкий и прочный обработки, совместимость с различными обработки поверхности, рециркулируемости и особенно легко осуществима и недорого из-за его пригодности для различных методов обработки; Так как он начал использоваться, это увеличение потребления и, следовательно, снижение затрат производства на основе года.

По причинам, описанным выше, можно видеть из любой точки, где внешний вид алюминия мы сталкиваемся в повседневной жизни:

а) из-за металлического алюминия, Формула 1 была снижена до двигателя такой невероятной вес 80кг автомобиля. Интересная вещь не так много, 20 или 10 лет назад, 8-цилиндровый мощностью для производства стальной корпус 4 или 6-цилиндровый двигатель с алюминиевым корпусом стал двигатель может произвести.

б) Много европейских и американских производителей автомобилей, автомобилей основного шасси, кузов, двигатель, использует алюминий в внутренней отделки и других аксессуаров. Сегодня многие автомобильные бренды производятся с использованием алюминия более чем на 50% присутствует, в Северной Америке автомобилей Производители Федерация количества алюминия, используемого в автомобилестроении 2025 75 – 80% от заказа предусматривает придет.

В целом, он распространяется на 25% по сравнению с предыдущим благодаря соотношению алюминия – автомобилей, которые легче в пределах 30%, производятся в той же прочности и надежности, как и предыдущий, и к тому же, из-за падения веса транспортного средства, меньшей мощности, больше комфорт при вождении, меньше выбросов углекислого газа, и, таким образом, меньше ископаемого расход топлива обещано.

в) В начале 20-го века, в годы авиации на первом старте, он не мог пройти более буквально металлического алюминия для промышленного производства, в основном деревянное тело и ткани небольшой авиастроение может быть применен с покрытием, в середине 1900-х годов вплоть до производства увеличился алюминий; тело и крылья самолетов производства алюминиевых балок и грузовых и пассажирских перевозок с использованием соответствующих профилей сечения может быть больше работоспособных самолетов. 1 и 2. Когда фото самолетов, используемых во время Второй мировой войны, даже последние 30-35 лет в производстве алюминия между двумя мировыми войнами, как расстояние приводом и, следовательно, можно ясно видеть вклад, внесенный в авиационный сектор.

Если сегодня, аэрокосмическая промышленность невозможно представить без алюминия. С меньшим весом от 450 кг, самый легкий самолетов “СЛА” самолета и “Gyrocopter” s стандартные вертолеты, средние и самолетов тяжелого класса, спутниковой связи по всему миру

1. Snachala vy soobshchite nam o vashey kompanii?
ProMax mashiny v mashinakh dlya obrabotki alyuminiya, yavlyayetsya odnoy iz vedushchikh kompaniy Turtsii, deystvuyushchikh v Turtsii i sosednikh stranakh v nashem blizhayshem regione, yavlyayetsya kliyent i oriyentirovannykh na konkretnyye resheniya kompanii. Kompanii v alyuminiyevoy promyshlennosti na osnove mnogoletnego opyta personala, ProMax s obshirnymi seti prodazh i obsluzhivaniya, mashinostroyeniye vypolnyayet drugoy uroven’ ponimaniya v Turtsii yavlyayetsya innovatsionnym i novatorskim uchrezhdeniyem. prodazhi alyuminiya rezki i obrabotki oborudovaniya, montazh, pusko-naladka, vypolnyaya obsluzhivaniye i remont, peresmotr starogo i iznoshennogo oborudovaniya, a takzhe ne tol’ko na novykh mashinakh, vsegda konkurent ProMax na oborudovanii torgovli poderzhannoy obespechivayet odin shag vperedi. V delovoy zhizni, “doveriye i stabil’nost'” Osnovyvayas’ na devize nezamenim, kliyenty dolzhny byt’ dostoyny samogo doveriya tevc myasa v techeniye mnogikh let i razmer karty ustoychivo, chtoby vyzhit’ ProMax glavnoy doroge mashinu.
Mozhem li my poluchit’ informatsiyu o produktakh, kotoryye sdelali 2- proizvodstva ili prodazhi?
ProMax mashina boleye chem za desyat’ let, kliyenty v sluchaye turetskoy alyuminiyevoy promyshlennosti pionerom, Italii, Germanii i drugikh yevropeyskikh proiskhozhdeniya; V protsesse prodazhi tekhnologicheski peredovykh i innovatsionnykh mashin dlya obrabotki profiley i delayet eti mashiny vypolnyayut tekhnicheskoye obsluzhivaniye i servis.

Alyuminiyevyye profili funktsioniruyut, v chastnosti ekstruzii, v tom chisle kompaniy, zanaves steny, dvernykh i okonnykh proizvoditeley, proizvoditeley avtomobiley, mebel’noy furnitury proizvoditeley, a takzhe drugikh proizvoditeley profil’nykh promyshlennykh alyuminiyevykh kontroliruyemymi CNC predostavila im ProMax Profil’ obrabatyvayushchiye tsentry, s dvoynoy golovkoy Alyuminiyevyy profil’ dlya rezki, Promyshlennaya rezka profilya i CHPU snova slayserom, Ugolok pressy Roving Ustanovka mashiny, imeyut privilegiyu s pomoshch’yu kontsevogo profilya frezernyye i frezernyye stanki.

My prodayem odnoy iz osnovnykh grupp produktov (3, 4 ili 5 osi), obrabatyvayushchiye tsentry s CHPU i professional’nykh Controlled profilya raskroynogo oborudovaniya; chuvstvitel’nymi, tochnymi, i, poskol’ku ona obespechivayet massovoye proizvodstvo s vysokoy propusknoy sposobnost’yu, nashi kliyenty nashi osnovnyye gruppy tovarov, osobenno v posledniye gody pokazal pol’zu.

3- Yesli my prosim vas opisat’ sovremennuyu alyuminiyevoy promyshlennosti s obshchim chuvstvom, chto vy podelit’sya s nami?

predpochtitel’nyye fizicheskiye svoystva po sravneniyu s drugimi metallami iz alyuminiya, legkiy i prochnyy obrabotki, sovmestimost’ s razlichnymi obrabotki poverkhnosti, retsirkuliruyemosti i osobenno legko osushchestvima i nedorogo iz-za yego prigodnosti dlya razlichnykh metodov obrabotki; Tak kak on nachal ispol’zovat’sya, eto uvelicheniye potrebleniya i, sledovatel’no, snizheniye zatrat proizvodstva na osnove goda.

Po prichinam, opisannym vyshe, mozhno videt’ iz lyuboy tochki, gde vneshniy vid alyuminiya my stalkivayemsya v povsednevnoy zhizni:

a) iz-za metallicheskogo alyuminiya, Formula 1 byla snizhena do dvigatelya takoy neveroyatnoy ves 80kg avtomobilya. Interesnaya veshch’ ne tak mnogo, 20 ili 10 let nazad, 8-tsilindrovyy moshchnost’yu dlya proizvodstva stal’noy korpus 4 ili 6-tsilindrovyy dvigatel’ s alyuminiyevym korpusom stal dvigatel’ mozhet proizvesti.

b) Mnogo yevropeyskikh i amerikanskikh proizvoditeley avtomobiley, avtomobiley osnovnogo shassi, kuzov, dvigatel’, ispol’zuyet alyuminiy v vnutrenney otdelki i drugikh aksessuarov. Segodnya mnogiye avtomobil’nyye brendy proizvodyatsya s ispol’zovaniyem alyuminiya boleye chem na 50% prisutstvuyet, v Severnoy Amerike avtomobiley Proizvoditeli Federatsiya kolichestva alyuminiya, ispol’zuyemogo v avtomobilestroyenii 2025 75 – 80% ot zakaza predusmatrivayet pridet.

V tselom, on rasprostranyayetsya na 25% po sravneniyu s predydushchim blagodarya sootnosheniyu alyuminiya – avtomobiley, kotoryye legche v predelakh 30%, proizvodyatsya v toy zhe prochnosti i nadezhnosti, kak i predydushchiy, i k tomu zhe, iz-za padeniya vesa transportnogo sredstva, men’shey moshchnosti, bol’she komfort pri vozhdenii, men’she vybrosov uglekislogo gaza, i, takim obrazom, men’she iskopayemogo raskhod topliva obeshchano.

v) V nachale 20-go veka, v gody aviatsii na pervom starte, on ne mog proyti boleye bukval’no metallicheskogo alyuminiya dlya promyshlennogo proizvodstva, v osnovnom derevyannoye telo i tkani nebol’shoy aviastroyeniye mozhet byt’ primenen s pokrytiyem, v seredine 1900-kh godov vplot’ do proizvodstva uvelichilsya alyuminiy; telo i kryl’ya samoletov proizvodstva alyuminiyevykh balok i gruzovykh i passazhirskikh perevozok s ispol’zovaniyem sootvetstvuyushchikh profiley secheniya mozhet byt’ bol’she rabotosposobnykh samoletov. 1 i 2. Kogda foto samoletov, ispol’zuyemykh vo vremya Vtoroy mirovoy voyny, dazhe posledniye 30-35 let v proizvodstve alyuminiya mezhdu dvumya mirovymi voynami, kak rasstoyaniye privodom i, sledovatel’no, mozhno yasno videt’ vklad, vnesennyy v aviatsionnyy sektor.

Yesli segodnya, aerokosmicheskaya promyshlennost’ nevozmozhno predstavit’ bez alyuminiya. S men’shim vesom ot 450 kg, samyy legkiy samoletov “SLA” samoleta i “Gyrocopter” s standartnyye vertolety, sredniye i samoletov tyazhelogo klassa, sputnikovoy svyazi po vsemu miru

1. در ابتدا شما ما را در مورد شرکت شما اطلاع؟
دستگاه ProMax و ماشین آلات پردازش آلومینیوم، یکی از شرکت های پیشرو ترکیه است که در ترکیه و کشورهای همسایه در منطقه فوری ما، مشتری و شرکت راه حل گرا است. شرکت ها در صنعت آلومینیوم بر اساس سال تجربه کارکنان، ProMax و با فروش و خدمات شبکه گسترده، مهندسی مکانیک برآورده سطح متفاوتی از درک در ترکیه یک موسسه نوآورانه و پیشرو است. فروش برش آلومینیوم و ماشین آلات پردازش، نصب، راه اندازی، سرویس و اجرا و تعمیر و نگهداری، تجدید نظر ماشین آلات قدیمی و فرسوده، و همچنین نه تنها در دستگاه های جدید، همیشه رقیب ProMax و در دست دوم ماشین آلات تجارت فراهم می کند یک قدم جلوتر. در زندگی کسب و کار، “اعتماد به نفس و ثبات” بر اساس شعار ضروری است، مشتریان به ارزش اعتماد خود گوشت tevc برای سالهای زیادی و اندازه نقشه به طور پیوسته است برای زنده ماندن ProMax و ماشین آلات جاده اصلی.
آیا ما می توانیم اطلاعات مربوط به محصولات را ساخته اند که 2- تولید یا فروش را دریافت کنم؟
دستگاه ProMax و بیش از یک دهه است، مشتریان در مورد ترکیه پیشگام صنعت آلومینیوم، ایتالیا، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی را. در ساخت فروش ماشین آلات تولید مشخصات فن آوری های پیشرفته و نوآورانه و باعث می شود این دستگاه انجام تعمیر و نگهداری و خدمات.

پروفیل آلومینیومی در عملکرد، به ویژه اکستروژن، از جمله شرکت، دیوار، پرده، درب و پنجره تولید کنندگان، تولید کنندگان خودرو، تولید کنندگان مبلمان لوازم جانبی، و دیگر تولید کنندگان پروفیل آلومینیوم صنعتی CNC کنترل فراهم آنها مشخصات ProMax و مراکز ماشینکاری، دو سر آلومینیوم مشخصات ماشین آلات برش، صنعتی برش مشخصات و دوباره CNC کنترل شده توسط برش، گوشه مطبوعات غربت نصب ماشین آلات، امتیاز از با استفاده از مشخصات پایان فرز و فرز ماشین آلات.

ما فروش یکی از گروه های محصول اصلی (3، 4 یا 5 محور)، CNC مراکز ماشینکاری و حرفه ای مشخصات دستگاههای برش کنترل می شود. حساس، دقیق و دلیل آن است که تولید انبوه با ظرفیت بالا را فراهم می کند، مشتریان ما هستند گروه محصول اصلی ما، به ویژه در سال های اخیر به نفع نشان داده است.

3- اگر ما از شما درخواست برای توصیف صنعت آلومینیوم امروزی با یک مفهوم کلی، آنچه شما را با ما به اشتراک بگذارید؟

خواص فیزیکی سودمند در مقایسه با دیگر فلزات آلومینیوم، سبک و با دوام پردازش، سازگاری با درمان های مختلف سطح، قابلیت بازیافت و به ویژه به راحتی اجرا و ارزان با توجه به مناسب بودن آن برای تکنیک های پردازش های مختلف؛ از آنجا که شروع به استفاده می شود، آن را افزایش مصرف و در نتیجه هزینه های تولید بر اساس سال کاهش می یابد.

به دلایل بالا توضیح داده، می توان آن را از هر نقطه در ظاهر آلومینیومی که در آن ما در سراسر در زندگی روزمره آمده دیده می شود:

الف) با توجه به فلز آلومینیوم، فرمول 1 شده است به موتور مانند باور نکردنی ماشین وزن 80Kg های کاهش می یابد. نکته جالب این است بسیار نیست، 20 یا 10 سال پیش، قدرت 8 سیلندر به تولید بدنه فولادی از یک موتور 4 یا 6 سیلندر، با بدنه آلومینیومی تبدیل شده است یک موتور تواند تولید کند.

ب) بسیاری از سازندگان خودرو اروپا و آمریکا، ماشین شاسی اصلی، بدن، موتور، شده است با استفاده از آلومینیوم در تیپ داخلی و لوازم جانبی دیگر. امروزه، بسیاری از مارک های خودرو تولید با استفاده از آلومینیوم بیش از 50٪ وجود داشته باشد، در آمریکای شمالی تولید خودرو فدراسیون مقدار آلومینیوم مورد استفاده در تولید خودرو 2025 75-80٪ از پیش بینی سفارش خواهد آمد.

در مجموع، آن گسترش می یابد 25٪ در مقایسه با تشکر قبلی نسبت آلومینیوم به – اتومبیل های که در محدوده 30٪ سبک تر، در استحکام همان و قابلیت اطمینان به عنوان قبلی و علاوه بر تولید، به دلیل کاهش وزن خودرو، برق کمتر، راحتی رانندگی بیشتر، انتشار کربن کمتر، و فسیلی در نتیجه کمتر مصرف سوخت وعده داده شده است.

ج) در اوایل قرن 20، در طول سال های حمل و نقل هوایی در اولین شروع، می تواند به معنای واقعی کلمه بیشتر فلز آلومینیوم به تولید صنعتی، به طور عمده بدنه چوبی و پارچه پوشش داده شده تولید هواپیماهای کوچک را می توان، در وسط از 1900s حق را از طریق تولید عبور نمی کند افزایش آلومینیوم؛ بدن و بال هواپیما تولید پرتوهای آلومینیوم و باری و حمل و نقل مسافر با استفاده از پروفیل های بخش مناسب می تواند هواپیماهای بزرگتر تنومند ساخته شده است. 1 و 2. هنگامی که عکس از هواپیما مورد استفاده در جنگ جهانی دوم، حتی 30-35 سال گذشته در تولید آلومینیوم بین دو جنگ جهانی، چگونه فاصله محور و در نتیجه وضوح دیده می شود سهم ساخته شده به بخش حمل و نقل هوایی.

اگر امروز، صنعت هوافضا غیر قابل تصور بدون آلومینیوم است. با وزن کمتر از 450 کیلو گرم، سبک ترین هواپیمای “microlight” هواپیما و “gyrocopter” S هلیکوپتر استاندارد، متوسط ​​و هواپیما کلاس سنگین، ارتباطات ماهواره ای در سراسر جهان

YAZARIN SON YAZILARI