>
16.06.2024 - Aluminyumcuyuz & Alüminyum üzerine güncel bilgiler

Alaşım Alüminyum, Alaşımlı biyet (Aluminium Alloys) Üreten firmalar kimlerdir?

Birincil alüminyum nedir?, Primary Alüminyum Nedir?, Birincil aluminyumdan yapılmış biyet nedir?,Birincil alüminyum üreten firmalar kimlerdir?,

aluminyumcuyuz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 144 makalesi bulunuyor.

Alaşımlı alüminyum üreten firmalar ekstrüzyon firmaları tarafından bilinmektedir. Türkiye’deki ekstrüzyoncular farklı firmalardan alaşımlı biyet, alaşımlı alüminyum almak istediklerinde aşağıdaki listeye bakarak iletişim kurabilirler.

nfl store

sex toys for sale
nike air max 270 sale
wigs for women
team uniforms
nike air max shoes
adidas factory outlet
nike air max sale
best sex toys
cheap wigs
custom jerseys
basketball jeresys custom
baseball jerseys custom
sex toy store
Human Hair Wigs
nike air max 90

alaşımlı alüminyum nedir?, Alüminyum Alaşımları Nedir?, alaşımlı alüminyumdan yapılmış biyet nedir?,alaşımlı alüminyum üreten firmalar kimlerdir?,

Alüminyum alaşımlarını satan firmaların listesi aşağıdaki gibidir:

Avustralya ülkesinden, PORTLAND markasıyla ve PORTAA LME kodu ile Alcoa Portland Aluminium Pty Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Avustralya ülkesinden, TOMAGO markasıyla ve TOMGAA LME kodu ile Tomago Aluminium Co Pty Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Avusturya ülkesinden, CAST markasıyla ve CAST LME kodu ile AMAG Casting GmbH Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Avusturya ülkesinden, SAG  markasıyla ve SAG LME kodu ile Aluminium Lend GmbH Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Kanada ülkesinden, WABASH M markasıyla ve WAM LME kodu ile Real Alloy Canada Ltd. Alüminyum firması Külçeler/Küçük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Çin ülkesinden, SSM markasıyla ve SSM LME kodu ile Shanghai Sigma Metals Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Çin ülkesinden, YECHIU TC markasıyla ve YETC LME kodu ile Ye Chiu Metal Recycling (China) Ltd. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Çin ülkesinden, ZSM markasıyla ve ZSM LME kodu ile Zhangzhou Sigma Metals Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Finlandiya ülkesinden, K markasıyla ve K LME kodu ile Kuusakoski Oy Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Fransa ülkesinden, REFINAL markasıyla ve REFINA LME kodu ile Refinal Industries SA Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, MW markasıyla ve MW LME kodu ile TRIMET Aluminium SE Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, OE markasıyla ve OE LME kodu ile Oetinger Aluminium NU GmbH Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, TAG markasıyla ve TAG LME kodu ile TRIMET Aluminium SE Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, VAWICC markasıyla ve VAWICA LME kodu ile Real Alloy (Germany) GbmH Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, VAW-IMCO E markasıyla ve VAEAA LME kodu ile Real Alloy (Germany) GbmH Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Almanya ülkesinden, VAW-IMCO Innwerk markasıyla ve VAWIAA LME kodu ile Real Alloy (Germany) GbmH Alüminyum firması Külçeler/Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Endonezya ülkesinden, HP markasıyla ve HP LME kodu ile P.T. H.P. Metals Indonesia Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İtalya ülkesinden, FECS markasıyla ve FECSAA LME kodu ile FECS Partecipazioni S.r.l Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İtalya ülkesinden, R.M. markasıyla ve RM LME kodu ile Raffmetal S.p.A. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İtalya ülkesinden, SACAL markasıyla ve SACAL LME kodu ile Sacal Societa Alluminio Carisio S.p.A. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İtalya ülkesinden, VM markasıyla ve VMAA LME kodu ile Intals S.p.A Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Japonya ülkesinden, AHRESTY markasıyla ve AHREST LME kodu ile Ahresty Corporation Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Japonya ülkesinden, FAK markasıyla ve FAK LME kodu ile Fuji Alumi Industry Corporation Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Japonya ülkesinden, NM-M markasıyla ve NMM LME kodu ile Nikkei MC Aluminium Co Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Japonya ülkesinden, NM-T markasıyla ve NMT LME kodu ile Nikkei MC Aluminium Co Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Malezya ülkesinden, DIKM markasıyla ve DIKMAA LME kodu ile Daiki Aluminium Industry (Malaysia) Sdn. Bhd. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Malezya ülkesinden, YE CHIU markasıyla ve YECHIU LME kodu ile Ye Chiu Metal Smelting Sdn. Bhd. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Meksika ülkesinden, WABASH V markasıyla ve WAVA LME kodu ile Real Alloy Mexico S. DE R.L. DE C.V. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Nijerya ülkesinden, SUPER markasıyla ve SUPER LME kodu ile Sun Metal Industries Ltd Alüminyum firması Külçeler  şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Rusya ülkesinden, BMC markasıyla ve BMC LME kodu ile Russian Aluminium Alloys Ltd. Alüminyum firması Külçeler/Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Rusya ülkesinden, MK MBC markasıyla ve MKMBC LME kodu ile “Mordovvtorsiryo” LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Rusya ülkesinden, PTM markasıyla ve PTM LME kodu ile Permtsvetmet JSC Alüminyum firması Külçeler/Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Rusya ülkesinden, RUSAL B markasıyla ve RUSBAA LME kodu ile Public Joint Stock Company “RUSAL Bratsk Aluminium Smelter” Alüminyum firması Külçeler/T-bars şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Rusya ülkesinden, S markasıyla ve SAA LME kodu ile SEAL & Co., Ltd Alüminyum firması Külçeler/Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İspanya ülkesinden, ALCASA markasıyla ve ALCAS LME kodu ile Befesa Aluminio, S.L. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İspanya ülkesinden, ALUSIGMA markasıyla ve ALSUSAA LME kodu ile Alusigma S.A. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İspanya ülkesinden, LA ESTRELLA markasıyla ve LAEST LME kodu ile Aluminio La Estrella, SL Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İspanya ülkesinden, REFIAL markasıyla ve REFIAA LME kodu ile Refineria De Aluminio S.L Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İspanya ülkesinden, REMETAL markasıyla ve REMETA LME kodu ile Befesa Aluminio, S.L. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İsveç ülkesinden, STENA A markasıyla ve STENAA LME kodu ile Stena Aluminium AB Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Tayvan ülkesinden, CC markasıyla ve CCAA LME kodu ile Charng Chyi Aluminum Co., Ltd. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Tayvan ülkesinden, SBI markasıyla ve SBI LME kodu ile Sigma Brothers Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Tayland ülkesinden, DIK markasıyla ve DIK LME kodu ile Daiki Aluminium Industry (Thailand) Co., Ltd. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Ukrayna ülkesinden, MZ markasıyla ve MZ LME kodu ile Mekhanicheskiy Zavod Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Ukrayna ülkesinden, URV markasıyla ve URV LME kodu ile “TPK Ukrsplav ” Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İngiltere ülkesinden, CAL markasıyla ve CAL LME kodu ile Coleshill Aluminium Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İngiltere ülkesinden, JBMI markasıyla ve JBMI LME kodu ile JBM International Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İngiltere ülkesinden, M markasıyla ve M LME kodu ile Mil-Ver Metal Co Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
İngiltere ülkesinden, NA markasıyla ve NA LME kodu ile Norton Aluminium Ltd Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, ALLIED METAL CO markasıyla ve ALLMTC LME kodu ile Allied Metal Co Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, AUDUBON markasıyla ve AUDU LME kodu ile Audubon Metals LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, BERMCO markasıyla ve BERMCO LME kodu ile Bermco Aluminum Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, CASS markasıyla ve CASA LME kodu ile Cass, Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, IMCO M markasıyla ve IMM LME kodu ile Real Alloy Specification, LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, IMCO M2 markasıyla ve IMM2 LME kodu ile Real Alloy Specification, LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, LMI markasıyla ve LMI LME kodu ile Custom Alloy Light Metals, Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, OHA markasıyla ve OHAAA LME kodu ile Owl’s Head Alloys Inc Alüminyum firması Külçeler/Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, SAC markasıyla ve SAC LME kodu ile Spectro Alloys Corp. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, SMI markasıyla ve SMI LME kodu ile State Metal Industries Inc. Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, TIMCO markasıyla ve TIMCO LME kodu ile TST Inc. Alüminyum firması Külçeler/Küçük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, WABASH S markasıyla ve WAS LME kodu ile Real Alloy Specification, LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, WABASH W markasıyla ve WABASW LME kodu ile Real Alloy Specification, LLC Alüminyum firması Külçeler şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
Amerika ülkesinden, WE ALCOA markasıyla ve WEAA LME kodu ile Alcoa, Inc. Alüminyum firması Büyük Döküm şeklinde alüminyum alaşımları üretmektedir ve satmaktadır ve alüminyum alaşımları tedarik eden firmalar arasındadır. 
YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.