>
29.06.2022 - Aluminyumcuyuz & Alüminyum üzerine güncel bilgiler

2. El 4 Eksen Elumatec SBZ140 CNC İşleme Merkezi

aluminyumcuyuz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 131 makalesi bulunuyor.

2. El 4 Eksen Elumatec SBZ140 CNC İşleme Merkezi

2006 model 2. el Elumatec CNC alüminyum profil işleme merkezi satılıktır. Makinenin bakımları yapılıp sonrasında teslim edilecektir.

Alüminyum Profil işleme merkezi ile neler yapabilirsiniz? Eğer alüminyum cephe ve doğrama işi yapıyorsanız, bir adet alüminyum çift kafa profil kesim makinesi, bir adet alüminyum profil cnc işleme merkezi ve bir adet panel sisteme de uyumlu alüminyum köşe presi ile tüm cephe ve doğrama işlerinizi halledebilirsiniz. Benzer şekilde eğer bir extrüzyon firması iseniz, yurtdışına satacağınız alüminyum profilleri boy halinde değil işlenmiş olarak satabilir, böylece yarı mamül olarak sattığınız ürünlerden katma değer payı alabilirsiniz.

Alüminyum Profil işleme merkezinin işleme boyu 8.225 mm’dir. Makine, alüminyum profili önden ve arkadan 90 derece ve ara açılarda işleyebilme özelliğine sahiptir. Böylece alüminyum profilin üstünden arkasından ve önünden işleme yapılabilir.

Makine hakkında detaylı bilgi için lütfen 0090 216 688 75 74 numaralı telefonu arayınız. Ya da info@aluminyumcuyuz.com adresine mail atınız.

Konuyla ilgili kelimeler aşağıdadır:

Yorumlar

yorumlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Translate »