>
28.05.2024 - Aluminyumcuyuz & Alüminyum üzerine güncel bilgiler

خط آندایزینگ آلومینیوم هنگام استقرار در نظر گرفته است؟ (بخش 2/8)

aluminyumcuyuz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 144 makalesi bulunuyor.

خط آندایزینگ آلومینیوم هنگام استقرار در نظر گرفته است؟ (بخش 2/8)
شما باید پرداخت توجه به عوامل مختلف در هنگام ایجاد خط آندایزینگ آلومینیوم. اول از همه، نصب و راه اندازی آن در منطقه صنعت، و آن را آسان گرفته شود در منطقه گزارش EIA باید برگزار خواهد شد.
خط آندایزینگ آلومینیوم است که لازم است در حالی که یکی دیگر از عوامل ایجاد که برخی از مواد شیمیایی سمی و اکسیداسیون Anodic به پوست شما باید نه کارخانه تماس با طرح طرح بسیار ظریف است و سرعت توليد و با توجه به تولید امن باید کشیده شود.
خط آندایزینگ آلومینیوم معمولا ساخته شده در کارخانه بر روی یک سطح صاف. ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از استخر مختلف. این استخر، اگر باید بر زمین و kindest محل زمین کارخانه eşilerek به خاک سپرده. این روند anodizing آلومینیوم، شاید اولین قدم هزینه بالا پرداخت شما است اما بعدا به شما اجازه می دهد تا شما به کاهش هزینه ها در تولید.
آندایزینگ خط معمولا در ادامه در یک خط مستقیم در خدمت. این خط با پروفیل آلومینیوم و یا قطعات نصب شده بر روی آلومینیوم در استخر خط بار داده شده آخرین ورود از استخر است. بنابراین, فرآیند anodizing.
با توجه به وضعیت خط کارگاه L شکل یا U شکل می باشد. هنگام بررسی کارگاه های آموزشی مختلف در حال اجرا در کارگاه های من دیده ام که حتی در نیم اشکوب. برای این برنامه ساخته شده بود البته آن جا نیست. در چنین مواردی، شما باید قادر به دریافت که امنیت بالا در حالی که eloksalı آلومینیوم اقدامات.
آلومینیوم خط آندایزینگ 8-10 ماه زمان راه اندازی طبیعی. برخی از شرکت های به سرعت آنودایز آلومینیوم برای رفتن که آنها تقاضا در زمان کمتر. به این روز خط است که ساده ترین راه اندازی آمپر 6000 98 سریعترین در روز به پایان رسید.
خط آندایزینگ آلومینیوم داخلی ارائه به شما با تمام شرکت هایی که نصب و راه اندازی خط ساخته شده. بنابراین آلومینیوم آندایزینگ فرایند مورد استفاده در مخازن و سیستم های لوله کشی، زهکشی صبرفسيل هوا مکش و دستگاه های وکیوم و غیره. انواع تجهیزات خود را به آنها ارائه دهد. اما آنها را خطوط که نام خطوط نیمه خودکار هستند. یا آلومینیوم آنودایز دستی آلومینیوم آندایزینگ تسهیلات. پیدا کردن این عبارات آنها معنی آمده است.
دستی آلومینیوم آندایزینگ گیاه است؟ کارخانه آندایزینگ آلومینیوم دستی، یعنی چه؟
روند آندایزینگ آلومینیوم برای مواد شیمیایی است که ما در حال صحبت کردن در مورد استفاده می شود. این مواد شیمیایی او بود به پروفیل های آلومینیوم یا بار اعم از آلومینیوم استخراج قطعات باید داده آنودایز روند در قطعنامه های خاص برای این مواد شیمیایی. بنابراین، آلومینیوم آندایزینگ. این مخزن آندایزینگ آلومینیوم باید در یک سطح خاص از قطعنامه نگه داشته شود. اما در çömlekleri سیستم دستی قدیمی به ما پدربزرگ و مادربزرگ صحبت با جریان هوا آنودایز در آغاز ünürlüğü çmz کارگران آنها خود را تنظیم. شما نیز در دست حرکت کنترل جرثقیل tutatak با توجه به زمان خود استفاده کنید. پس چگونه است بسیاری از این قطعنامه و مواد استخر بستگی به اپراتور در استخر باقی بماند. اگر فراموش بیشتر یا کمتر، اپراتور بسیار موثر در روند آنودایز ممکن بود. مهم ترین مشکلات در چنین خط 10 m یا 15 میکرون دقیقا ارزش tutturulamaması آنودایز درخواست شده است. مهم ترین ویژگی آلومینیوم Anodic اکسیداسیون خط راهنمای ارزان. شرکت های درگیر در بازار به خصوص قطعات آلومینیوم آنودایز آندایزینگ تسهیلات به ترتیب آنها را براي خود.
گیاه آندایزینگ آلومینیوم نیمه اتوماتیک? آندایزینگ آلومینیوم نیمه اتوماتیک کارخانه چه معنا دارد؟
آلومینیوم نیمه اتوماتیک آندایزینگ آلومینیوم آندایزینگ گیاه اپراتور با جوی استیک برای کنترل تولید کارخانه. با کمک از جوی استیک کنترل خطوط تولید به راحتی هستند. اما امکانات eloxal opearatöre دوباره مواد شیمیایی بستگی دارد. که می تواند مشکل دوباره از آنودایز فرایند اجازه می دهد. اگر اپراتور ذهنی، پر از آن روز است و خداوند قرار داده برخی از جویدن و یا پروفیل در باز و بسته شدن منافذ کمتر انتظار است، کیفیت مناسب آنودایز ممکن. نیمه اتوماتیک آندایزینگ امکانات در کشور ما کاملا رایج هستند. تقریبا تمام شرکت های. این tesisisn با استفاده از اپراتورهای متخصص از استعداد و آندایزینگ لازم است درک. نمونه هایی از این تکنیک همچنین سبک، شامل شرکت های مهندسی مانند treks.
تمام اتوماتیک آلومینیوم آندایزینگ گیاه است؟ آندایزینگ آلومینیوم اتوماتیک کارخانه، یعنی چه؟
تمام اتوماتیک آندایزینگ کارخانه پروفیل آلومینیوم برای اتصال از نوار که در آن تمام عملیات خودکار هستند. ماشین کنترل از راه دور دو است. این رایانه reassembled را کنترل می کند. این صفحه نمایش است که آنودایز میکرون yaar., و دستگاه eloksali انجام می دهد می خواهم. هیچ حرکت با çömlekleri شیمیایی وجود دارد. به همین ترتیب، حرکت خود را در بالای Vincci است نیست. همچنین، دستگاه buu حرکت می کند. هستند بسیاری از متغیرهای زمانی که آنودایز. این متغیرها، دما، غلظت، ولتاژ، شدت جریان برق، آلومینیوم آهن و غیره. نرخ. وقتی که نیست همه اینها با توجه به کیفیت eloksalinizin متفاوت است. اکسیداسیون anodic پروسه پاسخگویی و بنابراین شما به تمام این عوامل با یکدیگر برای سازماندهی تفکر با هم و به mütaaala. اتوماتیک حتی در این عملیات همچنین خودکار هستند. تا حرارت به طور خودکار انجام می شود. آندایزینگ استخر بدون توقف و یا قطعنامه و غلظت خودکار پمپ دوز با دوز اتوماتیک کنترل می شود.
زمانی که این سبک نیز عمل به صورت خودکار جرثقیل است. به خصوص در بخش Gazzani (Mecanica) نوار نقاله اختراع drifter سیستم آلومینیوم آندایزینگ فرآیند نسبتا آسان است. شما دخالت نکنید دستگاه نقاله روند که در صورت وجود، در زمان کامپیوتر به طور خودکار به فرایند و مراحل Anodic اکسیداسیون می رود. نکته مهم دیگر در خودکار خط آبی آنودایز را می توان ساخته شده است. دو نوع رنگ وجود دارد. یکی از این elektrocolor دیگری تداخل رنگ. Elektrocolor در تقریبا در بسیاری از کسب و کار قرار گرفته است. این شرکت ها تولید ern استاندارد. نیز وجود دارد که دخالت رنگ. با این حال، این شرکت ثبت محصول شما همچنین می توانید mavieloksal با Gazzani. اگر شما می خواهید بازی با کامپیوتر ماشین طول موج، آندایزینگ آبی رنگ می توانید. آنچه شما باید انجام دهید برای نوشتن درخواست تنها رنگ ral کد دستگاه شما است. دستگاه به طور خودکار این عمل را انجام می دهد. بنابراین اتوماتیک آلومینیوم پروفایل رنگ آندایزینگ، عملیات خود را انجام می شود. ترکیه آنودایز آبی می تواند بسیاری از شرکت ها ندارد. از آنجا که این تجهیزات برای پردازش پیشرفته و نرم افزار است. به خصوص در سفر که ما در واحد زمین 500.000 آمپر حتی در اتوماتیک Gazzani آندایزینگ و سیستم خودکار تداخل رنگ انجام می شود. شرکت مشابه بود. اکسیداسیون anodic برخی از شرکت ها در خطوط مختلف مونتی خودکار آندایزینگ خط هنوز هم باعث می شود حس خطوط شرکت تحت کمی تداخل رنگ سیستم بود، من فکر می کنم.
خودکار آندایزینگ امکانات فقط 1 شخص در اتاق کامپیوتر. خودکار آندایزینگ امکانات شامل اتاق کامپیوتر است در وسط خط آنودایز. تنها وظیفه اپراتور آنادایز و به بخش استخر است که شاهد سقوط در حال حاضر.
خط آندایزینگ آلومینیوم اتوماتیک ما در حال صحبت کردن در مورد یک فرایند بسیار دشوار است. به این روش که خود نرم افزار خود را (به عنوان مثال Gazzani) شرکت می کند انجام دهد و در این زمینه. به ویژه هنگامی که نیاز به نرم افزار فوری چون آلومینیومی اتوماتیک آندایزینگ خط تولید نیاز به مداخله می بود.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.