>
28.05.2024 - Aluminyumcuyuz & Alüminyum üzerine güncel bilgiler

Akotherm A.Ş. Abdullah Kara’yi Satış Koordinatörü Olarak Göreve Getirdi

aluminyumcuyuz

Yazarın şu ana kadar yazılmış 144 makalesi bulunuyor.

50 yılı aşkın süredir, pencereler, kapılar, cepheler ve kışbahçeleri için yenilikçi profil sistemleri sunan Akotherm firması Satış koordinatörü Abdullah Kara ile güncel konuları konuştuk.

Abdullah-kara-akotherm-yapi-sistemleri

Abdullah-kara-akotherm-yapi-sistemleri

Abdullah bey, öncelikle hayırlı olsun diyoruz. Akotherm firması hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Akotherm Yapı Sistemleri A.Ş  olarak 50 senedir, yüksek kalitede yenilikçi sistemler üretmeyi ve bu ürünleri müşterilerimize yüksek hizmet kalitesiyle sunmayı firma felsefesi olarak benimsemekteyiz.

akotherm-aluminyum-cephe-dograma

akotherm-aluminyum-cephe-dograma

Akotherm Profil Sistemleri Almanya’da en son En standartlarına göre tasarlanır. Her bir ürüne ait malzeme özellikleri ve toleranslar en üst değerlere göre belirlenir. Ürünlerin tasarıma uygunluğu prototipler üzerinde denenerek onaylanır ve en son hava geçirgenliği, su yalıtımı, rüzgar yüküne karşı direnç gibi perfomansa yönelik testler bağımsız test laboratuvarlarında  ( IFT Rosenheim) yapıldıktan sonra değerli müşterilerimizle buluşur. Tüm bu testler sonucu müşterilerimiz sürpriz durumlarla karşılaşmazlar ve profil sistemlerimizi gönül rahatlığı içinde kullanabilirler.

abdullah-kara-akotherm-yapi-sistemleri

abdullah-kara-akotherm-yapi-sistemleri

Akotherm Yapı Sistemleri A.Ş. olarak yapılarınız üzerine uygulanmış sistemlerin nihai kalitesinin sadece sistemin tasarım ve yüksek ürün kalitesiyle sağlanamayacağının bilincindeyiz.

Bu nedenle sistemlerimizin yüksek kalite seviyesini uygulama ve montajda  da devam ettirecek müşterilerimizin sahip olacağı nihai ürüne taşıyacak yetkin ve tecrübeli uygulayıcı bayiler ile çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Akotherm Yapı Sistemleri A.Ş. olarak bayileriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Sistemlerimizin uygulanmasında ana faaliyet konuları olan imalat ve montaj işlerinde geçmişten gelen bilgi birikimine sahip mimari proje kadroları yetkin, anlaşılan süre ve koşullarda iş bitirme kapasitesinde güçlü uygulayıcı bayilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Akotherm Yapı Sistemleri A.Ş. olarak düzenli eğitimler ile uygulayıcı bayilerimizin sistemler üzerine tüm detay ve özellikleriyle en güncel bilgilere sahip olmalarını sağlamaktayız.

 

Müşterilerimiz ve metal sektöründe yer alan ortaklarımız, mimarlar ve planlamacılar ile sürekli diyalog halinde olmamız ürün yelpazemizi genişletmemizde yardımcı olmakta.

Bu yüzden biz, sürekli olarak yenilikler sunmakta ve ürünlerimizin yüksek kalitede tutulmasını sağlamaktayız. Kapsamlı işbirliği hizmetlerimizle ürünlerimizle ilgili geniş çaplı garanti hizmetleri sunmaktayız.

 

Son olarak Akotherm Yapı Sistemleri A.Ş. ‘nin yeni ürünleri ve sistemleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

2015 senesinde Pasif ev sertifikasyonlu cephe sistemi AT 500 CC’yi çıkardık. AT 500 CC geniş alan cephe yapıları için tasarlanmıştır. Yatay profillerin düşey profiller üzerine binisi ile oluşturulan klasik tasarım en iyi su ve hava sızdırmazlık değerlerini yüksek taşıma kapasitesi ile birlikte sadece 50 mm alın genişliği ile sağlar. Geniş seçenekleri ile AKOTHERM sistemlerinde yer alan pencere, kapı, çatı penceresi gibi üniteler cephe sistemine entegre edilebilir.

akotherm-yapi-sistemleri-at_500_cc

akotherm-yapi-sistemleri-at_500_cc

Bunun yanında AT 740 SI serisi malzeme testi Nordrhein-Westfalen tarafından kendi adımı ile (MPA NRW) test edilmiştir. Kriterlerden biri milyon açılış döngüsü ile sürekli fonksiyon testidir ve bu testi başarıyla geçmiştir.

akotherm-yapi-sistemleri-at740SI

akotherm-yapi-sistemleri-at740SI

Yoğun test süreci kapı sismemimizin dayanıklılığını gösterdi, AT 740 SI şu anda en yüksek performans sınıfında sınıflandırdı. Yoğun kullanımı olan kamu tesisleri ve sağlık binaları gibi yüksek trafikli giriş alanları için kullanımı uygundur.

Bizim için her zaman ürünlerimizin kalitesi ve tutarlılığı büyük bir önem taşımaktadır. Bu anlayış tüm sistem için geçerli olup profiller, contalar, kilitler gibi tüm elemanları kapsar. AKOTHERM Yapı Sistemleri A.Ş. kapıları tüm bileşenleri ile mükemmel bir birlik olarak işler. Bu yapı uzun zamanda bakım maliyetlerini ciddi biçimde azalatmaktadır. Ürünlerin uzun ömürlü teması “sürdürülebilir inşaat ve sürdürülebilir malzeme yönetiminin temel fikri ile bağlantılıdır.”

 

AKOTHERM Yapı Sistemleri A.Ş. Genel Koordinatörü Abdullah Kara bey’e iş hayatında başarılar diliyoruz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Pablo Drennen dedi ki:

    Thanks for your shared information about aluminium market. I learnt all the information about aluminium sector, aluminium,profile, machinery, extrusion and so on. I will continue to follow this web site http://www.aluminyumcuyuz.com thanks

    Pablo Drennen

  2. Johnetta dedi ki:

    It’s about time soneome wrote about this.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.